artdentica.opole.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do naszego studia dentystycznego Artdentica w Opolu.

Oferujemy kompleksową i nowoczesną usługę stomatologiczną

dla całej rodziny w przytulnych wnętrzach i kameralnej atmosferze, kierując się mottem „Człowiek uśmiechnięty to człowiek szczęśliwy”.

  Dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i umiejętności naszego personelu z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, sprawimy, że będziesz mógł cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i kursach udoskonalających, poznając najnowsze trendy w leczeniu po to, aby natychmiast wdrożyć je w naszej ofercie.

  Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie proponując optymalne leczenie oraz całościowy plan profilaktyczno-leczniczy. Chcemy abyś czuł się u nas bezpiecznie i dobrze. zadbamy o Twoje zdrowie i komfort. Współpracujemy z lekarzami o różnych specjalnościach i z najlepszymi laboratoriami protetycznymi w kraju..

 

 

 

 

 

 
DBAJMY O ZDROWY UŚMIECH NASZYCH DZIECI

 

 

 

Przy pomocy najnowszych technik stomatologicznych zadbamy o uśmiech Twojego dziecka.

Naszym celem jest przyzwyczajenie dzieci do regularnych wizyt w gabinecie, bezbolesnych zabiegów oraz skuteczna profilaktyka.

Chcemy aby dzieci wychodziły z gabinetu uśmiechnięte i zadowolone, a wizyta nie kojarzyła się z czymś nieprzyjemnym i bolesnym.

Przygotowaliśmy kącik dla dzieci z możliwością samodzielnego leczenia ząbków na fantomach.

Używamy bezbolesnych komputerowych znieczuleń, kolorowych wypełnień, smakowych laków, żelu do usuwania próchnicy oraz pięknej kolorowej biżuterii nazębnej dla dzieci.

Każdy maluch po zabiegu otrzymuje nagrodę. :)

 

                  KONTAKT

 77 402 18 20
600 887 989
 

e-mal: studio@artdentica.opole.pl